Dee vannak,csak te kimaradsz mert nem érsz rá

. Mi VQ-zunk sokat bibi.Már egy hét után össze jött 30k


Teljesen igazat adok neked!
Mi még páran játszogatun vele.De olyan nagy csapatos játékok nincsenek mint régen.
Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E
Hmm, nekem is több, mint 2000 óra volt benne, végigtoltam vagy 10 karakterrel. A kasztok pedig teljesen más stílust igényelnek. Nehogy már egy mesmerrel úgy kelljen játszani, mint egy monkkal, vagy egy warriorral. Milyen szép is, mikor egy mesmer agyonszopat egy warriort, csak mert az minden ütéssel saját magát is sebzi. A monk is kellemes volt, főleg ha csapatban kellett menni. Vagy a ranger-pet multik a cuccokért. Vagy az 55HP-s monk. Aztán szép lassan mindet kinyírták.
A lényeg, minden karakter más, mindegyik tud erős lenni, de hogy egyformák lennének, az marhaság.
Egy jó magyar guild nem árt persze, csak gáz, hogy már régi a játék, és a régi öregek abbahagyták.
350+ játékóra után unalmas kicsit?Én mit szóljak a 3000+ játékórához?
Nem nagyon kell hozzá angol.Szinte nem is kell mert 1-2 küldi kivételével mutatja a térképen,hogy hova kell menni.Öld meg,hozd el,védd meg,ilyesmik vannak általában.Én nekem is pocsék az angolom,szinte semmi.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E