28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed SHIFT



Írd ide hozzászólásod:

vizipok49
vizipok49 [47]
Kérdezném valakitől a shiftel lehet e onlin jászani kulföldiekkel meg magyarokkal,mint a griddel?Választ előre is köszönöm.

Vissza

Fórumszabályzat