28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dead Space 2 Limited Edition PS3-ra (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VeteranHUNTurul
VeteranHUNTurul [207]
Akkor sorstársak vagyunk.

De a jóslatban így szerepel: "S lám eljött a nap, a nagy konzol és PC gyártók egyesültek, köztük a Sony, a Microsoft és a Nintendo. Vége a konzolok és a PC közti háborúnak, elhozták nekünk az Über-Platformot ami elmossa a játék gépek közti vonalat, az Über-Platform egyet jelent a tökéletességgel, nincs szükségünk többé PC-kre, PS3-akra, X360-akra, Nintendo Wii-kre, ebben az egy gépben mind benne van, és ami eddig exkluzív játék cím volt az most mindenki számára elérhető."

Ez így egy kicsit utopisztikus, de remélem egyszer eljön ez a nap is.
Maverick_47
Maverick_47 [195]
Én is sokat gondolkodtam már rajta. A Heavy rain nagyon érdekelne, a Dead Space is, és a Drake's Fortune mindkét része szintén.
VeteranHUNTurul
VeteranHUNTurul [207]
Lám, megint csak egy plusz ok amiért érdemes lenne szert tenni egy PS3-ra, már nagyon rajta vagyok pedig, muszáj lesz beszerezni egyet minél hamarabb, már csak a God of War 3, a Heavy Rain, Metal Gear Solid-Guns of the Patriot és a Dead Space 2 Limited Edition miatt is.

Vissza

Fórumszabályzat