Viccet félre téve, kúrva jó látni, hogy vannak még színészek, akik bevállalják azt is, ha a sárban, avarban kell forgatás közben hemperegni.
A jeleneteket nézve, engem elragadott a hangulat, pedig az ilyen "így készültek" többnyire kiábrándítanak.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!