28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Ááá, nem bírtam ki. Muszáj volt megnéznem, de bár ne tettem volna. Az oké, hogy a minősége szar, de baromi unalmas volt. Brody fapofával nyomta végig az egész filmet, a többiek meg annyira semmilyenek voltak, hogy kb észre se vettem ha meghalt valamelyik. A zene jó, csaképp az egész a Predator 1 OST-je. Még a jelenetek alatt szólók is ugyanazok, mint anno és rengeteg ezek közül a szintén nagy elődöt másolja. (gyakorlatilag vannak tök ugyanolyan jelenetek, mint a 87-es verzióban)
A rendezéssel nincs bajom, amolyan semmilyen, mint pl az Armored.

horrorgeeks.blogspot.com

Vissza

Fórumszabályzat