28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Egyetértek.

És - bár nyilván az én számból hiteltelen, de - McCl@ne teljesen igazat mond, egy filmnél, legyen az bármilyen film, rengeteget számít a minőség az első megtekintéskor. Nem csak akkor, ha látványfilm, és csak a mozi/HD hozza ki az igazi ízét, hanem egy közönséges filmnél is, amiben egy trükk sincsen mondjuk. Éppen ezért én sem adok ezekre a véleményekre. Ha legalább egy R5 verzióról lenne szó, mint A szupercsapat esetében (ami egyébként szép nagy darab szar lett), azt mondom, oké, ott már nincs akkora különbség, de a sample képek alapján a jelenleg elérhető Predators verziók nem alkalmasak emberi fogyasztásra.
Razor03
Razor03 [14703]
Áhhh ezt a filmet csak moziban szabad megnézni!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat