28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11 - új motorral (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

salvadorlynx
salvadorlynx [63]
Szerintem a focis játékok már rég nem képesek újat mutatni.
Tény hogy a konzolos verzió vmivel jobb, de messze nem érzem olyan zseniálisnak mint amilye osztályzatokat szokott kapni.
A legfontosabb az MI fejlődése lenne. Bosszantóan nem tudnak helyezkedni a csapattársak és nincs bennük semmi kreativitás.
A sport játékok közül szerintem az NBA2K sorozat a legjobb. Mind grafikailag mind játékélményben. Persze kisebb pálya, kevesebb ember, könyebben kontrollálható a játék, alacsonyabb a hardverigény.
Hát remélem ez a fifa jó lesz. Idén ha jól tudom nem lesz pes pc-re.
Régen játszottam jó focis játékkal.
neumark
neumark [2882]
Fasza, de amúgy a 09-re is ígérték már a teljesen új konzolos motort, én ebben már nem bízom. Amúgy ha idén tényleg új motort kap a játék, akkor a következő kábé progress in 2020.

Vissza

Fórumszabályzat