28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Mostanában egyre többször szúrják el valamivel a multi játékokat. Én nagyon csípem pl az MW2-őt, mert kurva jó pályák vannak, megoldották a spawn problémát is meg minden, erre hozzávágtak egy fos IWnet-et, amiek köszönhetően semmilyen közösség nem tud kialakulni...

horrorgeeks.blogspot.com

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nem kellett megvennem, hogy játsszak vele eredetiben

És lett volna rá lehetőség hogy ingyen legyen egy végleges, Limited Editionös példányom, mit gondolsz miért nem fogadtam el? Nevetséges hogy mindent ezzel akartok megmagyarázni hogy engem nem láttatok játszani.

Amúgy lehet hogy csak a Pc Dome közösségére nem igaz, de szerte a világon haldoklik az egész, az ESL meghirdette a Country Championshipet, összesen reagáltak rá 580-an, ennek kb a fele nem is játszik BC2-vel, a másik feléből jó ha 70-80 ember vehető komolyan, akik tényleg képben vannak a játékkal, Bf2-re most van 11 csapat, ami cca. 70 embert jelent (5v5+tartalékok).

A helilopás meg a conquest része, tudni kell megvédeni.

Összefoglalva ez egy kurva jó játék, csak szar a játékosok nagy része mert 12 éves cod2-átlag, szarok a kasztok, had ne részletezzem miért, szarok a pályák kialakítása (jól kialakított pályán nem fogják sniperek becampelni a spawnokat), a motor láthatóan nem működik jól, de még a netkód se az igazi. Tényleg jó játék.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

davkar9
davkar9 [11521]
Én úgy tudom te még mindig nem vetted meg azt a konzolfos BC2-t... A játékkal semmi baj, ha sikerül jó szervert találni akkor lealáz minden multis fps-t, csak hát pl hc-n minden kis fasz reconnal nyomul, folyamatosan a spawnpointot támadják (támadóként nem támadnak), conquestben betörnek a bázisra a helikopterért ilyenek. Szóval a BC2 egyedüli problémája a játékosok. Ennyi. Persze azért egy spawnprotection vagy valami területi korlátozás kellene (azok a feketített részek).
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Kezdésnek linkelném a nálunk megjelent cikket

Én a BC2 után nem várok már semmi jót.

Ha akarnának, tudnának a Bf2-höz hasonló játékot készíteni, ami azt jelentené, hogy 3-4-5 évente adhatnának el játékot. Mint láthatjuk, tudnak konzolfost is csinálni, mint a BC2, amikből évente adhatnak el, nem kérdéses milyen lesz a Bf3...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat