28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lord of the Rings: The Return of the King (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

agaskiraly
agaskiraly [3]
Én 1 hete kaptam kölcsön haveromtól a játékot ps2-es verzióját(sok mással eegyütt ) tegnap elött kezdtem játszani vele és ma sikerült végigvinnem,sztem nagyon jó játék lett, bár néha nagyon felhúzott. Általában nem szertem az eféle hentelős játékookat,de ez nagyon tetszett . Hangulatosak,változatosak a pályák tehát csak ajánlani tudom megvan a Pc-és verzió is,de sztem érezhető hogy a játék konzolra van tervezve.

Vissza

Fórumszabályzat