28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Nekem is hasonló problémám akadt... aztán meguntam és inkább végigjátszottam megint single-ben.

Man literally too angry to die

ricsi9591
ricsi9591 [186]
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Megvette a barátom eredetiben és szeretnénk cooppozni. De van egy gond akárhányszor próbálkozunk mindig ki írja, hogy nem lehet csatlakozni a szerverhez, akár ő, akár én csinálok mapot. Aki pedig csinált mapot az egy pillanatra látja a másikat. Érdekes, hogy a külföldiek meg be tudnak csatlakozni. Légyszíves valaki segítsen, hogy ne legyen fölösleges pénzkidobás.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Vissza

Fórumszabályzat