Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Megvette a barátom eredetiben és szeretnénk cooppozni. De van egy gond akárhányszor próbálkozunk mindig ki írja, hogy nem lehet csatlakozni a szerverhez, akár ő, akár én csinálok mapot. Aki pedig csinált mapot az egy pillanatra látja a másikat. Érdekes, hogy a külföldiek meg be tudnak csatlakozni. Légyszíves valaki segítsen, hogy ne legyen fölösleges pénzkidobás.

Nézzétek meg az adatlapom. :D