28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Olvasom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Igazad van, de ment pü

juventushungary.hu

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Hát de azért elolvasni egy srt filet, mégha nem is az egésszet nem ugyan az, mintha vásznon is megnézni az adott jelenetet. Lehet, hogy van egy-két mondat, dehogy emiatt azt mond, hogy ne éljük bele magunkat...még mindig überlol.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Nem osztogatok én semmit, csak az alapján ami alapján tájékozódtam épp a filmmel kapcsolatban.....Na mind1.és nem olvastam el az srt-t term mert borzasztó hosszú, csak néhány érdekes résszel találkoztam benne.Ennyi

Másfelől az AVP filmeket nem nehéz überelni

juventushungary.hu

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Érdekes forrásokból táplálkozhatsz, mert "rakás szar" kritikával még nem találkoztam. Van olyan, akinek kevésbé tetszik, de többnyire átlagosnak mondják, de rakat szarnak sehol. Plusz a két AVP filmnél mindenki jobbnak találja, és nekem ez már elég. Az meg, hogy elolvastad az srt-t, téged jellemez, és nem pozitív irányba. Főleg úgy, hogy ezalapján akarsz tanácsokat osztogatni azoknak, akik majd megnézik moziban. Überlol.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Dirttwo
Dirttwo [1022]
Kíváncsi leszek erre a filmre... Ígéretesnek tűnik de érzem megint irreális vége lesz (életben marad legalább 1 ember és talán megpattan egy űrhajóval vagy felrobbantja a planétát). Ne mondja nekem azt senki, hogy 10 predatorral szemben egy fikarcnyi esélye is van egy 5-6fős emberi csapatnak..XDDD pfff

Amúgy állítólag egy rakás sz*r a film.Ami eddig megjelent Alien, AVP, Predators, mind könyvben eszméletlen jó! De a filmeket sorra elszúrják Mintha Kiszel Tünde rendezte volna a filmeket XD

Ígéretesnek tűnik még egyszer mondom, de nem fűzök hozzá sok reményt

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat