Vagy az embereknek el kéne érniük azt a szellemi szintet, hogy ne a túlvilági jó remények miatt cselekedjenek helyesen, hanem mert az értékrendjük csak azt fogadja el, illetve meg kéne barátkoznunk az ismeretlennel, nem pedig meséket kitalálni rá.
Persze erre nincs esély, mert az emberi hülyeség végtelen.
I wish I could have known about the view from halfway down