28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Bengal
Bengal [195]
Lehidalok a cinemacity-től. Képesek voltak megcsinálni a Zöld Zóna (amit végül nem bántam meg, hogy nem moziban néztem meg) és a Szupercsapat után, hogy a Ragadozók-at sem játsszák Veszprémben Csak tudnám mire vélni ezt a dagadó diszkriminációt Veszprémmel kapcsolatban. Szívás

Vissza

Fórumszabályzat