28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54710]
Predators

Ma én is elmentem rá moziba, nagyon kíváncsi voltam már erre a filmre!

Nos, sztem annyira messze nem rossz, hogy 2/5 vagy 4/10 lenne. Egy átlagos akciófilm, jópár sablonnal ugyan (pl. az alapsztorit sok helyen elpuffogtatták már) és egy elkúrt befejezéssel SPOILER
a doki hirtelen gonosszá válása abszolút életszerűtlen volt és nem is illett oda; másrészt meg kb. a film elején le mertem volna fogadni, hogy az lesz a vége, hogy ledobják az újabb adag embert...
.
Tetszett viszont a Predator 1-re való visszautalás, a film első feléből áradó dzsungel-hangulat. Nem tetszett ugyanakkor Laurence Fishburne játéka, a nagy Morpheushoz képest igencsak elhízott és kényelmessé vált.

Összességében viszont egyszer tökéletesen nézhető, nem is vártam tőle többet, amit kaptam. Nyilvánvaló volt, hogy a Predator 1-et nem veri meg és az is, hogy az ilyen típusú filmek varázsa megkopott kissé mára, s emiatt nem fog az újdonság varázsával hatni.

Tavaly a Terminator 4 elől csalódottan álltam fel a moziban, most nem éreztem ezt.

Lehet, hogy benne van véleményemben az Antal Nimrósd miatti elfogultság is, de egy 7/10-et kiérdemelt nálam.


szerk.: A Milyen filmet... topicba akartam, de sikeresen elnéztem. Itt sincs persze rossz helye.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat