28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warcraft IV? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Így igaz, van olyan erős a multiplayer része, hogy csupán azzal el lehetne adni, csakúgy mint a Starcraftot, de egyébként meg nem tudom elképzelni, hogy egy tök átlagos, de jól kivitelezett story miatt megbukna.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Retee
Retee [1560]
Azért azt vegyétek figyelembe, hogy ez még nem hivatalos, ergo nem biztos.

A történet para meg nem hiszem, hogy valós lenne. Egyrészt bármit kitalálhatnak, másrészt nem WoW-ozik mindenki, harmadrészt pedig - lehet kövezni - van aki csak játszik és a történetre nem, vagy alig figyel.

Vissza

Fórumszabályzat