28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
Előtte volt még az 1.01 is.Itt a Dome-en is megtalálható.
De akkor az már nem aktuális.
konrad
konrad [13085]
1.02 pecs fenn van, plusz a magyarítást még hozzá raktam! Milyen patch kellene még, mert én a "hivatalos" 1.02-őn kívül mást nem ismerek!

Röhej, hogy eredeti verzióval így szívat a játék...
Qwen
Qwen [1964]
Van hozzá 2 db patch,ha még nem raktad fel.
konrad
konrad [13085]
Sziasztok, lenne egy kis problémám!

Két év után elővettem az SCDA-t (eredeti), mondom játszom vele ismétlésként! A honkongi pályán azonban amikor menteni akarok, akkor EZ a hibaüzenet jelenik meg!

Mi lehet a probléma? Tavaly decemberben újratelepítettem az xp-t sp3-ra, de nem értem, hogy mi lehet a gáz!? Előre is köszi a segítséget!

Vissza

Fórumszabályzat