Nem egy kőkemény horror, de rendkívül szórakoztató! Baszott jó zenéje van! Elég tisztességes démonná változások vannak benne, és nagyon megdobja a szinkronja, pedig egyáltalán nem vagyok szinkron párti. Talán egy jó társasággal még jobb. Abszolút csúcs volt a film alatt a moziélmény a hétvégén

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”