28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ufodani
ufodani [17764]
Na szóval. Lemez megsimogatva betesz. Fel is hajintja a szokásos ablakot:katt az installra majd Steam kliens frissítés történik fél percben. És ezzel be is halt az egész történet olyannyira h a "szokásos" steames játékaimat sem tudom betölteni mivel nem hajlandó csatlakozni ( lentebb a fotó ). Most akkor mi a rákos borzasztó van?
Kicselezve máshonnan felmegyek a steamre, felhasználónév jelszó minden, és be tudok lépni. Mondjuk ezt csak kiváncsiságból, de összejön. Viszont az asztalról a parancsikonról nem indul a steam. A frissesség fél egészség? Na nekem a másik fele jutott.
Vki tud sögíteni v legyek türelemmel hátha javítás jön? Ugye türelmet kérnek tőlünk ami utalhat egy javításra.
Esetleg steamet kikerülve lemez felpak?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Vissza

Fórumszabályzat