28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

blackopska
blackopska [1]
Nekem olyan problémám van hogy ugye fölraktam a játékot fölinstalálta egyből de mikor elindítom a játékot nem történik semmi csak sötét képernyő és ugye a kis homokóra(kurzor). Megnéztem a gépigényt meg hogy nekem mik vannak és minden stimmel. Nem hiszem hogy ehhez annyival jobb videókártya kéne az MW2nél mert az meg simán megy full grafon. Vártam fél órát akkor meguntam és kiléptem. Volt driver frissítés, fölraktam a directxet is ami volt a játékhoz. Valaki aki tudja hogy ilyenkor mit kell csinálni az szóljon.

Vissza

Fórumszabályzat