Így igaz.
Egyébként sem értem, h mit képzelnek ezek? Ha veszel vmit a boltban például vajat és már lejárt 2 hónapja, vagy veszel egy vadi új autót és 1 hónap alatt 15x viszed szervízbe, akkor visszamégy és úgy vágod pofán az eladót/üzletvezetőt, h kiköpje 2 fogát, vagy legalábbis visszapereled a vételárat.
Miben lenne más egy PC játék? Igen is megérdemlik még az anyázást is ezek a mocskok, mert egy játékot, mint terméket nem selejtként, hanem készen kell kiadni. A patchelés a minimum, ami mellett talán elnézik a vevők 50 bocsánatkérés után, h kezdetben szart kaptak, de azt tuti nem, h alapból erre építik a játékot.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)
szegyen, amit ezek muvelnek, komolyan mondom. surgetik a fejlesztoket a dagadt kotick meg sztarvendegei, hogy haladjatok mar mert karacsonyra nem tudom megvenni a dagadt kislanyomnak a legujabb BMW-t ( vagy mi a meno most amcsiban? ) ... doljon a cash, az a lenyeg, menken a boltba a felkesz jatek kit erdekel, a neve ugyis eladja hiszen tomegek hiszteriaznak erte minden evben.
aztan meg van pofajuk activision-eknak arra kerni a felboszult felhasznalokat akik egy bugos szart kapnak (steamen) 15ezer forintert, hogy KULTURALTAN panaszkodjanak.
szegenykeknek rosszul esik, hogy becsmerlik a szart amit kiadnak. biztos rossz erzes lehet, hogy amit 1 eve fejlesztenek es ugy gondolnak h tok zsilett ( mert ugye mostmar lehet hellokitty matricat ragasztani a fegyverekre! eljen! ) az kiderul, hogy megsem annyira jo.
bruhuhu... legkozelebb ugy adjatok ki a jatekotokat, hogy az ne legyen tele bena hibakkal ( meg mondjuk grafikailag is fejlodhetnetek, mert szerintem pofatlansag hatarat surolja, hogy a modern warfare 1 is mar igy nezett ki mint ez most! ) es akkor nem lesz anyazas...
elore is koszonjuk, kedves activision meg benga treyarch.
aztan meg van pofajuk activision-eknak arra kerni a felboszult felhasznalokat akik egy bugos szart kapnak (steamen) 15ezer forintert, hogy KULTURALTAN panaszkodjanak.
szegenykeknek rosszul esik, hogy becsmerlik a szart amit kiadnak. biztos rossz erzes lehet, hogy amit 1 eve fejlesztenek es ugy gondolnak h tok zsilett ( mert ugye mostmar lehet hellokitty matricat ragasztani a fegyverekre! eljen! ) az kiderul, hogy megsem annyira jo.
bruhuhu... legkozelebb ugy adjatok ki a jatekotokat, hogy az ne legyen tele bena hibakkal ( meg mondjuk grafikailag is fejlodhetnetek, mert szerintem pofatlansag hatarat surolja, hogy a modern warfare 1 is mar igy nezett ki mint ez most! ) es akkor nem lesz anyazas...
elore is koszonjuk, kedves activision meg benga treyarch.
trollolollo
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
