28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
Így igaz.

Egyébként sem értem, h mit képzelnek ezek? Ha veszel vmit a boltban például vajat és már lejárt 2 hónapja, vagy veszel egy vadi új autót és 1 hónap alatt 15x viszed szervízbe, akkor visszamégy és úgy vágod pofán az eladót/üzletvezetőt, h kiköpje 2 fogát, vagy legalábbis visszapereled a vételárat.
Miben lenne más egy PC játék? Igen is megérdemlik még az anyázást is ezek a mocskok, mert egy játékot, mint terméket nem selejtként, hanem készen kell kiadni. A patchelés a minimum, ami mellett talán elnézik a vevők 50 bocsánatkérés után, h kezdetben szart kaptak, de azt tuti nem, h alapból erre építik a játékot.
sheldon_c00per
sheldon_c00per [41]
szegyen, amit ezek muvelnek, komolyan mondom. surgetik a fejlesztoket a dagadt kotick meg sztarvendegei, hogy haladjatok mar mert karacsonyra nem tudom megvenni a dagadt kislanyomnak a legujabb BMW-t ( vagy mi a meno most amcsiban? ) ... doljon a cash, az a lenyeg, menken a boltba a felkesz jatek kit erdekel, a neve ugyis eladja hiszen tomegek hiszteriaznak erte minden evben.

aztan meg van pofajuk activision-eknak arra kerni a felboszult felhasznalokat akik egy bugos szart kapnak (steamen) 15ezer forintert, hogy KULTURALTAN panaszkodjanak.

szegenykeknek rosszul esik, hogy becsmerlik a szart amit kiadnak. biztos rossz erzes lehet, hogy amit 1 eve fejlesztenek es ugy gondolnak h tok zsilett ( mert ugye mostmar lehet hellokitty matricat ragasztani a fegyverekre! eljen! ) az kiderul, hogy megsem annyira jo.

bruhuhu... legkozelebb ugy adjatok ki a jatekotokat, hogy az ne legyen tele bena hibakkal ( meg mondjuk grafikailag is fejlodhetnetek, mert szerintem pofatlansag hatarat surolja, hogy a modern warfare 1 is mar igy nezett ki mint ez most! ) es akkor nem lesz anyazas...

elore is koszonjuk, kedves activision meg benga treyarch.

trollolollo

Vissza

Fórumszabályzat