Hát lehet, én 30 fps-sel is jól haladok hardened fokozaton Ez mégis csak egy laptop.
Amúgy kisebb grafikán se több az fps, szóval ha akarnék se tudnék ezen nagyon módosítani, max ha levenném a felbontást.
I wish I could have known about the view from halfway down