28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Te bajod, az MW és az MW2 single playerek is iszonyat jók, és remélem ez is az lesz

FPS-t csak America's Armyt multiztam, meg mikor kicsi voltam, akkor MOHAA-t

I wish I could have known about the view from halfway down

Madrac
Madrac [4264]
Singleplayerbol en csak a szoveges kalandjatekot es a DoAt neztem meg.

Quoth the raven, `Nevermore.'

david139
david139 [18716]
Hát lehet, én 30 fps-sel is jól haladok hardened fokozaton
Ez mégis csak egy laptop.
Amúgy kisebb grafikán se több az fps, szóval ha akarnék se tudnék ezen nagyon módosítani, max ha levenném a felbontást.

I wish I could have known about the view from halfway down

Madrac
Madrac [4264]
30 fps keves egy akciojatekhoz. Es pl nalam 40-60 fps es ezzel a latvannyal kene hogy legyen vagy 150...

Quoth the raven, `Nevermore.'

david139
david139 [18716]
Nálam egész jól fut maxon (30 fps körül), az egyetlen hiba eddig, hogy alttab vagy settings után sárgán elkezd villogni a képernyő egy ideig.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat