Megvan a megoldás a szaggatásra.Nálam tökéletesen bevállt(win7 64bit, c2d e8200, gf 9600GT 512, 3Gb ram).Fullon tolom reccenés nélkül.Előtte nekem is orrba-szájba beszaggatott
Szóval ; elindítod a game-t, főmenünél(ahol ugye vannak az opciók a vallatószobába)nyomsz egy ctrl-alt-delete-t, feladatkezelő, és a black ops.exe-nek a folyamatokban alacsonyra állítod a prioritását.Nyugtázod, eztán vissza a játékba és lám, fullon se akad sehol
Örülök hogy segíthettem(ha már ti basztatok válaszolni a kérdésemre)"bár feltételezem hogy ez a patch csak steam-ről elérhető"
juventushungary.hu
