28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

konrad
konrad [13085]
Köszönöm, mint ahogy mondják: "Párizs megér egy misét!" Megpróbálom.
CrY
CrY [421]
Szerintem egy próbát megér! De ne vedd meg, hanem inkább töltsd le. Mert ha nem megy jól, akkor az nagy szívás! (Jártam már így a Crysis-al régi gépemen, hogy megvettem drága pénzért és...) Előfordul némelyik játéknál, hogy gyengébb gépeken is megy, de persze nem maximum beállításokkal. (Na, igen és így is jártam már! Ráadásul a CoD 4-el, hogy a processzor alig érte el a minimum gépigényt, de egy jó videókártya dobott rajta egyet, és normal beállításokkal, kivéve, hogy a golyónyomot kikapcsoltam(mármint azt a beállítást)úgy faszályosan ment!
konrad
konrad [13085]
Nekem elég f*s a gépem, de szerintetek próbálkozzak? (Intel Celeron E 1400 2 ghz, 2 gram, geforce 8600 GT 256 mb)

Vissza

Fórumszabályzat