Gyerekek, ez bezony kő kemény 5/5 meg 10/10 meg 100%...kinek mi. Nem gondoltam volna, hogy a World at War után azt fogom mondani egy Treyarch CoD-ra, hogy zseniális, de ez akkor is az lett. Ezidáig az MW volt a kedvencem (az MW2-őt csak egy szimpla rókabőrnek érzem, még ha van is benne egy-két zseniális rész) de ez...eeeeeez nagyon keményen elkaszálta. Tökkkéletes adrenalin bomba, történelem átírással és szkript hegyekkel. De aki ennél többet vár egy CoD-tól, azt sajnálni tudom. No offense keretein belül persze.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!