Akkor én is leteszem a voksomat ide. Miszerint a shift tényleg végre egy ütős és értelmes NFS volt.
És általában az jelent jót, ha a tömegnek nem tetszik. Nagyon örülök, hogy nem ölték meg ezt a shift irányvonalat és folytatják.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Need For Speed: SHIFT 2 Unleashed
"Pláne, ha úgy nézed, hogy a szériát konkrétan a Shift hozta vissza a sírból"
Számomra mindenképpen, de ezek szerint nem csak én gondolom így. Ehhez képest sokan meg éppen a Shiftet döngölik a földbe, azzal a felkiáltással, hogy nem is Need For Speed. Nyilván ez is az oka az arcade és a kicsit szimulátorosabb vonal szétválásának.
Számomra mindenképpen, de ezek szerint nem csak én gondolom így. Ehhez képest sokan meg éppen a Shiftet döngölik a földbe, azzal a felkiáltással, hogy nem is Need For Speed. Nyilván ez is az oka az arcade és a kicsit szimulátorosabb vonal szétválásának.
Pláne, ha úgy nézed, hogy a szériát konkrétan a Shift hozta vissza a sírból. Tényleg nyilván nem veheti fel a versenyt egy GT5 méretű mamuthprojektel, de ha már csak a sorozathoz méred azt a részt, máris megérte ezt az új irányvonalat követni, hiszen valljuk be, hogy amíg az első két Underground rész még ímmel-ámmal elment, a Shift előtti rész (nem is tudom a nevét) és a Carbon felfogható valamilyen szinten mélypontnak, amiből bizony a Shift kiugrás volt, és bizakodásra ad okot.
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Na igen, alapból nem sok olyan autós játék van, aminek a fejlesztésére 6 évet áldoznak, miközben beleraknak több, mint 1000 autót (akkor is, ha ebben van egy kis költői túlzás), meg egy irdatlanul hosszú karrier módot. Azért tudjuk, hogy a NFS széria esetében teljesen más a fejlesztési tempó, ehhez mérve nem is volt rossz próbálkozás a SHIFT.
Nyilván azért tisztában vagyok vele, hogy semmi nem pótolhatja, de PS3 illetve HDTV hiányában nekem más nem maradt, mint az ilyen SHIFT-ek, amik igyekeznek, amennyire csak tudnak!
Én is nagyon remélem, hogy marad ez a szimulátoros irányvonal, és az a hihetetlen sebességérzet, ami a SHIFT-et remek játékká tette. Nem sűrűn érzi az ember egy játékban, hogy egy Camaro SS bizony nem 75-100 lóerő, mint egy rendes utcai autó!
Én is nagyon remélem, hogy marad ez a szimulátoros irányvonal, és az a hihetetlen sebességérzet, ami a SHIFT-et remek játékká tette. Nem sűrűn érzi az ember egy játékban, hogy egy Camaro SS bizony nem 75-100 lóerő, mint egy rendes utcai autó!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Elég zúzósra vették a figurát, ez tény, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyiben térnek el az első rész stílusától. A GT5-öt viszont szerintem semmi nem pótolhatja, az a saját kategóriájában versenyzik, teljesen egyedül.

Shift: Twisted Metal Edition
Elég semmitmondó trailer volt, de érdekes lehet majd, én konkrétan a Hot Pursuitból való kilépéskor láttam, és ámbár mérges voltam, hogy már egy teljes játékon belül is reklámoznak kellemes meglepetésként ért. Várom az első gameplay trailert! Remélem jó kis GT5 pótlót kapunk PC-re!
Elég semmitmondó trailer volt, de érdekes lehet majd, én konkrétan a Hot Pursuitból való kilépéskor láttam, és ámbár mérges voltam, hogy már egy teljes játékon belül is reklámoznak kellemes meglepetésként ért. Várom az első gameplay trailert! Remélem jó kis GT5 pótlót kapunk PC-re!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Nem tudom, mennyire életképes manapság egy NFS topik, de azért megnyitom.
Megtörtént a hivatalos bejelentés, jövő tavasszal érkezik a széria komolyabb irányzatának folytatása. Remélhetőleg minden téren szebbet és jobbat kapunk, mint a - véleményem szerint - egészen jó első részben.
Részletek a a hivatalos honlapon.
Megtörtént a hivatalos bejelentés, jövő tavasszal érkezik a széria komolyabb irányzatának folytatása. Remélhetőleg minden téren szebbet és jobbat kapunk, mint a - véleményem szerint - egészen jó első részben.
Részletek a a hivatalos honlapon.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]