Lehet csak én szúrtam ki, de 3:58-nál ugyan azt mondja mint a cod4-ben ha végigvitted a single-t az utána lévő repcsis pályán ahol végig kell rohanni(közben darabokra hullik a gép), na annak az elején a Gaz mondja ugyan ezt

. RIP
War, war never changes...