28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt Leslie Nielsen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

RUSSIANBOY
RUSSIANBOY [330]
Ismét elment egy remek nevettető.Bár egyesek szerint nem volt nagy szinész nekem mégis az egyik kedvencem volt.Anno hidegzuhanyként ért az is mikor megnéztem Chris Farley-t mert mondom csak a Ninja-s filmjét ismerem nemtudok másikrol aztán néztem hogy szegény rég meghalt.Pedig akkor már éltem mégse hallottam rola.Hidegzuhanyként ért.



Bár szegény Leslie-nél már várhato volt mivel benne volt a korban mégis mindig fiatalos lendülettel játszotta el a szerepeket mintha nem fogna rajta az idő.


Az egyik kedvenc vigjáték nevettetőm volt.

Bár az AirPlane filmjére nem nagyon emlékszem mégis ot volt a Drakula halott és élvezi, a Csupasz Pisztoly filmek, a Sziki Szökevény meg az utobbi időkben a Horrorra Akadva filmekben kisebb szerep.

Nagy alakító volt

Hát szarul kezdődött a hét számomra.
Nyugodj Békében

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Vissza

Fórumszabályzat