Nap mint nap mikor dolgoztam volt ugy hogy eszembe jutott egy egy film abban egy egy szinész és mondom majd ha hazaérek megnézem az élettörténetét a wikipedia-n.Aztán látom John Candy sincs már közöttünk.Nekem leginkább az Eszelős Szivatás filmből maradt meg Demi Moore és Chevy Chase-el valamint a Herr Krump magánnyomozót mikor alakitotta.
Mindenesetre nagyon fogsz hiányozni "Frank Drebin"


Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.
