28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt Leslie Nielsen (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Sziki szökevényt is bírtam. De volt egy nem olyan híres filmje, amin halálra röhögtem magam anno, valami gyerektáborban játszódik. Valaki nem tudja esetleg?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Ha jól tudom utóbbiból összesen hat rész volt, míg a CSP-t halálra játszották a magyar csatornák régebben

Nekem az Airplane a kedvencem tőle.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Madrac
Madrac [4264]
Nyugodjon bekeben. Az mondjuk meglepett mennyien kedveltek jobban a Csupasz Pisztoly filmeket, minta Nagyon kulonleges ugyosztalyt.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat