Am meg van a BO erredetiben és steamen gépigényem jo és meg van a steam update amiben volt a BO patch. És kevésbé laggol már de még mindig és nem tom miért és zavaro hgy laggol.
Ha valakinek van ötlette vagy valaki magának megoldota a problémát,vagy valaki tudja a megoldást irjon kérem!
Köszönöm:EndyG666

Na ki a kutya fasza gyerek?
