28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

EndyG666
EndyG666 [2]
Cs!Midenki!
Am meg van a BO erredetiben és steamen gépigényem jo és meg van a steam update amiben volt a BO patch. És kevésbé laggol már de még mindig és nem tom miért és zavaro hgy laggol.
Ha valakinek van ötlette vagy valaki magának megoldota a problémát,vagy valaki tudja a megoldást irjon kérem!


Köszönöm:EndyG666

Na ki a kutya fasza gyerek?

Vissza

Fórumszabályzat