28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

ketchup
ketchup [46]
Császtok szeretnék játszani a splinter cell double agent el de nem jó telepitéskor minden pipa volt tehát megfelelö volt de a shader model az nekem 2.0 ás ami nem teccik neki.Nem tudjátok hogy a shader model-t hogy tudom 3.0ássá tenni?vagy ez a videokártyátol függ?Köszi a válaszokat csáo

Vissza

Fórumszabályzat