28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

CrY
CrY [421]
(Veszprémi Tesco!) Most már lehet, hogy lement az ára!
CrY
CrY [421]
Így igaz, Tescoban van! Meg az Inside-ot is láttam ott, és rögtön le is csaptam rá. Bár, utólag amikor a Martyrs-t láttam (kb.:1,5 hónapja), akkor még 2450Ft-volt.
VodevilX
VodevilX [11345]
Tescoban van elvileg, januárban én is levadászom végre.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

rootshaper
rootshaper [1614]
akkor az megvevős. hol láttál belőle ennyiért?
VodevilX
VodevilX [11345]
A Mártírok is megjelent, és csak egy ezres az ára.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

rootshaper
rootshaper [1614]
tegnap megnéztük a Zasszonnyal az itthon Hideg préda néven futó norvég "horrort"... hát, senkinek sem javaslom, csak a nagyon kezdő horrornézőknek, mert igazából egy idegesítő szőke picsán ( aki természetesen először hal meg... ) meg egy viszonylag tűrhető befejezésen kívül nem sok mindent tud felmutatni.

ellenben nem tudom, hogy itt felmerült-e már, de mindenkinek ajánlom a francia horrorművészet legszebb példáit, a legendás triumvirátust, a Mártírokat, az Inside-ot és a Magasfeszültséget. ezek közül gondolom az utóbbit már szinte mindenki ismeri, de a másik kettő nem jelent meg itthon, tehát eredeti nyelven, felirattal tudjátok megnézni. mondhatni kötelező darabok!

Vissza

Fórumszabályzat