Ez melyik hadszíntéren van, az olaszországi pályákon? Mert akkor ez nem az 5. pálya, hanem az 5. hadszíntér.
Az olaszországi pályák között van egy olyan pálya, melyben meg kell akadályozni azt, hogy a GDI megsemmisítse a Látogatók fázisgenerátorait, és ott van egy olyan bónuszküldetés, melyben az idegenek táborát lövő 3 Juggernaut-ot kell kiiktatni a kommandóssal és elfoglalni őket mérnökökkel és az így elfoglalt Juggernautokat lehet használni a GDI ellen. Lehet hogy ez az a bónusz, mert ezen a pályán hiába szerzel GDI-os hadigyárat és gyártasz le pl. Juggernautokat, nem fogja elfogani a bónuszküldetés teljesítéseként.
De vigyázz, próbáld meg a Juggernautokat a felrobbantásuk után minél hamarabb elfoglalni, mert egy idő múlva eltűnnek.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Command & Conquer 3:Tiberium Wars
Valaki segítsen! Fontos!
A nod champingben az 5. pályán vagyok.
Van 1 csomó rakás zöld b.z. feladat az oké, meg is csináltam ez ide rendben
de mikor el pusztítom az ellenfelet, röpke vidi után kiírja hogy csak a 5\6 küldi van meg.
A küldetés neve:" Use's GDI's technology against them."
Feladatott nem tudod meg nézni mert itt sem ennek sem másnak nincs kiírva. A játékban megy NINCS A KÜLDIK KÖZT!!!!
Ez 1 bonus arra mán rájöttem.
Hiába foglalom el az ellenfél épületétt meg kezdek Gdi épületeket meg katonai izéket fejleszteni nem addja be. MÉRT???
Aki megcsinálta itt a 6\6 küldit vagyis a bonust is az kérem mondja el mert se hol se találok leírást...
(
A nod champingben az 5. pályán vagyok.
Van 1 csomó rakás zöld b.z. feladat az oké, meg is csináltam ez ide rendben
de mikor el pusztítom az ellenfelet, röpke vidi után kiírja hogy csak a 5\6 küldi van meg.
A küldetés neve:" Use's GDI's technology against them."
Feladatott nem tudod meg nézni mert itt sem ennek sem másnak nincs kiírva. A játékban megy NINCS A KÜLDIK KÖZT!!!!
Ez 1 bonus arra mán rájöttem.
Hiába foglalom el az ellenfél épületétt meg kezdek Gdi épületeket meg katonai izéket fejleszteni nem addja be. MÉRT???
Aki megcsinálta itt a 6\6 küldit vagyis a bonust is az kérem mondja el mert se hol se találok leírást...
(
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
