
Fórum » Beszélgetés a játékokról
S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky
Nekem a kedvencem amikor egy NŐI hang (férfi karakteren!!!) azt mondja:"Ezt kapd be te náci állat!"50 éve még megérteném,de mostanság már inkább nyalják a "náci állatok" s.ggét! 

Magyar hanggal én is elkezdtem, de szörnyű volt. Némelyik npc magyarban olyan kappanhangon beszélt, hogy nem bírtam ki.
Túl vagyok pár tucat (pár száz ? ) játékon ÉS az biztos h az egyik legszebb game,a kordonban pl. napkeltekor a lombok közt átszűrődő fényben még a porszemcsék is látszanak,persze ha elég erős a "vas"!
ÉS az is igaz h az egyik legbugosabb játék,én eredeti magyarral (előtte warezzal) is végigtoltam!(Most már 3X
)
ÉS az is igaz h az egyik legbugosabb játék,én eredeti magyarral (előtte warezzal) is végigtoltam!(Most már 3X
)Az utolsó pálya teljesen kusza, zavaros, de amúgy a sztori érthető szerintem simán. Ugye nem a magyar változatot játszottad?
Iszonyatosan élvezetes tűzharcok vannak benne, a hangulat meg felülmúlhatatlan. Limansk pl. gyönyörű alkonyatkor. Semelyik játékban sem láttam ilyen jó, ennyire élethű megvilágítást. Van benne bug, meg hülyeség, de hangulatban nem tudom van-e játék, ami utoléri.
Iszonyatosan élvezetes tűzharcok vannak benne, a hangulat meg felülmúlhatatlan. Limansk pl. gyönyörű alkonyatkor. Semelyik játékban sem láttam ilyen jó, ennyire élethű megvilágítást. Van benne bug, meg hülyeség, de hangulatban nem tudom van-e játék, ami utoléri.
Most fejeztem be.
Hát a kezdeti lelkesedés után ez is átcsapott daráldába.
A Vörös-erdő, ami ha napfényben pompázik, szerintem a valaha látott legszebb FPS-ben látott terület, viszont azon kívül valahogy nem jött be.
Az hagyján, hogy az ellenfelek 1000m-ről is eltalálnak, a fegyvereik nem szóródnak, de a sztori megint össze lett csapva, a végén nem tudtam meg semmit az egészről. Valahogy jobban ki kellett volna fejteni ezt "A Zóna dühös" dolgot.
Kár érte.
6,5/10
Hát a kezdeti lelkesedés után ez is átcsapott daráldába.
A Vörös-erdő, ami ha napfényben pompázik, szerintem a valaha látott legszebb FPS-ben látott terület, viszont azon kívül valahogy nem jött be.
Az hagyján, hogy az ellenfelek 1000m-ről is eltalálnak, a fegyvereik nem szóródnak, de a sztori megint össze lett csapva, a végén nem tudtam meg semmit az egészről. Valahogy jobban ki kellett volna fejteni ezt "A Zóna dühös" dolgot.
Kár érte.
6,5/10
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
