28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Fogd be a füled de kimondom, várom mint a messiást. Egyetlen egy dolog miatt: a 64 fős meccsek marhára izgatják a fantáziam, sok tekintetben. Én még a 32 főnek is örülnék a mostanság divatos 15-20 játékos szám mellett, amik néha kellemesek tudnak lenni (MW2), de a tömeg érzését, mikor melletted tankok suhannak, helikopterek zúgnak és a csapattársaiddal megrohamoztok egy elfoglalni való pontot... Nos azt elég kevés játék tudja visszaadni
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Na akkor.

Van ugye nekünk egy szép trailerünk, ami bár elég semmitmondó, azért meg kell hagyni, ütős kis darab lett.

Aztán ma elindult a szokásos marketing-szöveg terjesztés is, és úgy tűnik, tényleg szeretnének valamit, ha már 4 db pályán hozzák vissza a Bf2-t (csak nehogy BfP4F mapok legyenek...).

Egyelőre annyit lehet tudni, hogy 64 játékossal, commanderrel, repülőkkel és helikkel, valamint hasalással tér vissza a Battlefield. Persze ezek mind-mind olyan dolgok, amik a 2004-es Bf2 demoban már benne voltak, de legalább nem BC3-t akarnak kiadni.

Én reménykedem.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat