Emlékeztek a MoH 2010 Limited Edition megjelenésére? A megjelenő játék akkor úgy került a polcokra, hogy a Battlefield 3 béta tesztjére is jogosultságot/meghívást kap a vásárló. Miután megvásárolta valaki a szóban forgó játékot, a doboz kinyitása után szembesült a ténnyel, hogy nincs benne semmilyen kód, hanem majd az elkövetkezendő kb. 1 éven belül meghívást kap a tesztre. Most meg az derül ki, hogy a WIN XP-ét nem támogatja a játék.
Kérdezem... mi jöhet még ezek után???...ez ismét negatív szájízt ad a dolognak
Üdv