28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - multiplayer bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
de ikszbokszon ott a live, meg a tény, hogy az eladási mutatók mindig többszörösét teszik ki a pc-s megfelelőinek. egy top 10 listában ha minden platformot nézünk, akkor pc-s általában nincs is benne.
Razor03
Razor03 [14703]
Na mert X360-ra nem hekkelik meg flesselik meg jatagos boxokkal nyomják az emberek!

Lehet hogy boxra több gémet eladnak, de erre hivatkozni gyenge érv a fejlesztők részéről szerintem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
"alapvetően pc pártiak voltak"

jah, addig, amíg rá nem jöttek, hogy a pc-sek többsége inkább letölti a játékukat, mintsem megvenné
Hype
Hype [368]
Egész jónak tűnik, annyiból rossz hogy pc-re b*sztak kiadni amikor alapvetően pc pártiak voltak. Meg kíváncsi leszek járművekkel mi lesz, valószínű felhőkarcoló tetején nem igazán lehet tankozni, de milyen lesz a többi pálya?

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat