28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
a Witcher 2-ben ne legyél olyan biztos, látva a legutóbbi 10 perces gameplay trailert, ami még a videóban is szaggatott! majd kiderül
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Én tuti megvárom amíg kijön, aztán utána cserélek hardvert, vakon nem fogok ezért költeni, ami pedig még érdekel (Dio III, SC2 folyatások, Witcher 2) el fog menni ezen a gépen is.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

HunnernessKonge
HunnernessKonge [5387]
Multi gameplay után többet tudunk majd... de egyelőre várós...

Sőt hosszú idő után azt érzem, hogy akár egy nagyobb volumenű hardvercserébe is belemennék, a kedvéért. a BF mégiscsak BF

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Remélem nem csak a single playerre gyúrnak rá...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

HunnernessKonge
HunnernessKonge [5387]
Új Video!

KATT

Engem megvettek kilóra o.O

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

Vissza

Fórumszabályzat