28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - single trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Ez mocskos hangulatosnak tűnik, főleg a katonák szövegei tetszenek. Nálam a BC 2 volt utoljára a legütősebb FPS ebben a kategóriában, ha azt a szintet eléri, akkor már gond nem lehet.

Vissza

Fórumszabályzat