Az EA azért kaszál rendesen, ami azért engem kicsit zavar, mert így aztán a büdös életben nem fogják megerőltetni magukat, hogy rendesen, forradalmian felújítsák a nagyobb brandjeiket, ha a nép viszi a ráncfelvarrt változatokat is, akár a cukrot, akkor nem fognak belefeccölni még egy rakás pénzt a további fejlesztésekben

Kár, hogy a nagy címek, mint a Fifa, Sims, NFS már leginkább csak fejőstehenek a rendszeresen kiadott újabb meg újabb részeikkel. Persze üzleti szempontból nyilván remek, minimális erőfeszítéssel maximális bevétel, csak éppen a fejlődés konvergál a nullához.


Why so serious?