28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Eladási lista - Nagy-Britannia - 8. hét (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
És ez miért pont egy két évvel ezelőtti brit eladási toplista kapcsán jutott eszedbe?
Sabotage_Jim
Sabotage_Jim [66]
Az EA azért kaszál rendesen, ami azért engem kicsit zavar, mert így aztán a büdös életben nem fogják megerőltetni magukat, hogy rendesen, forradalmian felújítsák a nagyobb brandjeiket, ha a nép viszi a ráncfelvarrt változatokat is, akár a cukrot, akkor nem fognak belefeccölni még egy rakás pénzt a további fejlesztésekben Kár, hogy a nagy címek, mint a Fifa, Sims, NFS már leginkább csak fejőstehenek a rendszeresen kiadott újabb meg újabb részeikkel. Persze üzleti szempontból nyilván remek, minimális erőfeszítéssel maximális bevétel, csak éppen a fejlődés konvergál a nullához.

Why so serious?

Vissza

Fórumszabályzat