Az egész csak pályakialakítástól függ, elmennek ezek a p*csába.
Egyébként már a Bf2 motorjával is - nem is rég, talán 2-3 hónapja csinálták meg - megy a 128 player szaggatás és különösebben erre fogható laggok nélkül, csak néhány lelkes modder kellett hozzá.
A kibaszás társas játék, sose feledd.