28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - felesleges a 128 férőhelyes multiplayer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Kivancsi lennek, hogy elvezned az ellenfel 60 kempelo mesterloveszet.

Quoth the raven, `Nevermore.'

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Az egész csak pályakialakítástól függ, elmennek ezek a p*csába.

Egyébként már a Bf2 motorjával is - nem is rég, talán 2-3 hónapja csinálták meg - megy a 128 player szaggatás és különösebben erre fogható laggok nélkül, csak néhány lelkes modder kellett hozzá.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat