Az ideális létszám ilyen szempontból szerintem a 12 körül merül ki, ott már komoly, több rétegű taktika kell, viszont még koordinálható a dolog.
Madrac: BC2-ben biztos, Bf2-ben soha nem volt ilyen problémám, hogy a csapat fele sniper. Ott a csapat fele support....

A kibaszás társas játék, sose feledd.