28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - felesleges a 128 férőhelyes multiplayer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
DA: Persze, nyilván csak publikon van értelme. A taktika mint olyan már 20v20nál sem működik, tudom, mert szerveztem 32v32-t is, és fejetlenség az egész, tömeghent, a fele véletlenszerűen tudja csak a dolgát.

Az ideális létszám ilyen szempontból szerintem a 12 körül merül ki, ott már komoly, több rétegű taktika kell, viszont még koordinálható a dolog.

Madrac: BC2-ben biztos, Bf2-ben soha nem volt ilyen problémám, hogy a csapat fele sniper. Ott a csapat fele support....

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat