28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - felesleges a 128 férőhelyes multiplayer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Sityi
Sityi [1641]
Emlékeim szerint a BF2-ben meg lehetett adni a max játékosszámot a szerveren. Az elvi lehetőséget miért veszik el akkor, ha amúgy nincs akadálya a megvalósításnak? Legfeljebb odaírják, hogy nem ajánlott, vagy a használata szédülést/fogfájást/hasmenést/hörcsöglátást/stb.-t okoz.

Vissza

Fórumszabályzat