Teljes jogot kapsz amúgy a BC2 szerverek felett, amit a kliens programokkal (pl. BC2 Guardian) még jobban ki lehet tolni (inf only, tiltott fegyverek, stb.). Azonban sajna tényleg haldoklik, Vietnam szerver pl. eleve marha kevés volt, a helyzet most is szégyenletes. Legalább 10 szervert az EA-nak kéne állnia, de jó, ha összesen van annyi. Remélem nem döglik meg az egész a BF3 megjelenésével.
Dark Archon