Figyelj, egy egész darab játékkal találkoztam ez eddig, amiben ez a megoldás volt, a CoD2 volt az.
Ez számomra hihetetlenül rossz élmény volt. Tény, hogy vannak előnyei a megoldásnak, csak abban kételkedem, hogy meg tudják normálisan oldani, de ha sikerül a Dice-osoknak, akkor le a kalappal és várom az újítást, de eddig nekem személy szerint nem volt okom bizakodni...
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 3 - gameplay trailer (Hírek)
igen, régimódi vagy. nagyon. haladunk előre, sokat lendít a játékmeneten az, hogy nem kell például singleplayerben kicentizni az életpontjaidat, nem kell csak azért visszatölteni 3 órával az előtti állást (gyanítom ez is az egyik oka, hogy annyira megcsappant az FPS-ek játékidő tartama), mert oda már csak 20 hp-val jutottál el és nincs "élet pakk" a bokor alatt...
az sem reális persze, hogy "felgyógyulsz" egy idő után a guggolástól, de legalább nem akadozik miatta a játékmenet. az meg végképp nem reális, hogy felveszel egy hápé pakkot aztán szusszan egyet a karaktered és egyből 100%-on vagy.
szerintem nem ez a rossz oldala az FPS-ek fejlődésének, ez szükséges és jó. sokkal inkább szar az, hogy mindent csak egyféleképp lehet megoldani, ahogy a rendező parancsolja. ha erre vágynék, leülnék és megnéznék egy filmet, de én arra vágyom, hogy ÉN írjam a filmet, én dönthessem el, hogy azt a snipert most RPG-vel szedem-e ki, vagy fedezőtüzet kérek a haveroktól a tetőről, miközben beosonok mögé és hátbaszúrom.
az sem reális persze, hogy "felgyógyulsz" egy idő után a guggolástól, de legalább nem akadozik miatta a játékmenet. az meg végképp nem reális, hogy felveszel egy hápé pakkot aztán szusszan egyet a karaktered és egyből 100%-on vagy.
szerintem nem ez a rossz oldala az FPS-ek fejlődésének, ez szükséges és jó. sokkal inkább szar az, hogy mindent csak egyféleképp lehet megoldani, ahogy a rendező parancsolja. ha erre vágynék, leülnék és megnéznék egy filmet, de én arra vágyom, hogy ÉN írjam a filmet, én dönthessem el, hogy azt a snipert most RPG-vel szedem-e ki, vagy fedezőtüzet kérek a haveroktól a tetőről, miközben beosonok mögé és hátbaszúrom.
Lehet, hogy régimódi vagyok fps téren de én tényleg nagyon hiányolom azt a rohadt health bar-t...
Mondjátok, hogy nem kúrják el ezzel a játékot...
Mondjátok, hogy nem kúrják el ezzel a játékot...

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
