28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call of Duty: Black Ops - hibák esetén (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tibcsi7402
Tibcsi7402 [1]
Szia(sztok)! Az a gondom, hogy a gamepad funkció nem müködik a COD7 játékomban. Csatlakoztatva van a Genius MaxFire Grandias 12v Gamepadom. Játékvezérlőben a Pc-n müködik, de a Black Ops-ban nem. Van ötlete valakinek, hogy mi lehet a baja? Segitséget előre is nagyon köszönöm!! üdv. Tibcsi

Vissza

Fórumszabályzat