28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - Arsenal trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
ha nem Doom lett volna a címe, biztos nem kel el olyan példányszámban, mint tette, de azért nem volt az olyan rossz. nekem leginkább a zene hiányzott belőle, ahogy az a Quake 4-ből is. (a Quake 2 soundtrack még most is a lejátszómon van és naponta hallgatom... a valaha írt legjobb játék OST szerintem )
Madrac
Madrac [4264]
Aggodok azert, nekem a Doom 3 se tetszett.

Quoth the raven, `Nevermore.'

GeryG
GeryG [2379]
Jó lesz ez, hisz ID Soft...

Vissza

Fórumszabályzat