28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Might & Magic Heroes VI halasztás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Ezt elhiszem A Heroes V CE kiadás, szerencsére a Heroes II complete változatát adta ajándékba. Tényleg a legjobb, emlékszem, egy időben suli után minden egyes délután jöttünk haza haver/haverokkal és ment a Homm2 hot seat, hihetetlen büszke vagyok rá, hogy nekem is megadatott ezt átélni! Sőt egyenesen odáig megyek, hogy életem legmeghatározóbb jattékkal kapcsolatos élménye volt kb az az egy év, amikor igen masszívan toltuk ezt a játékot, a másik, mikor középsulis haverommal egy héten suli után átlagosan 3 nap egyenes úton mentünk hozzá PES-elni

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Aruns
Aruns [7073]
A II-höz a kieg, a The Price of Loyalty nekem megvan eredetiben (az akkori, 1997-es CD-s kiadás). Hát az sem sok embernek van meg olyan kiadásban eredetiben Magyarországon...
VodevilX
VodevilX [11345]
Nekem szerencsére többnyire megvan ami érint: a Heroes V Collectors Edition tartalmazta az XP alatt tökéletesen működő HOMM II+ kieget, a III-at pedig majd megveszem GOG.com-on a comnplete packot ha akciós lesz. A fent említett Heroes V-ből pedig mevan mind az alapjáték, mind a 2 kieg.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

gothmog
gothmog [5162]
Ha már szóba kerültek a régi darabok: most látom, hogy egyetlen közös kiadásba összegyúrva kapható az első három rész! (HM&M 1., 2. és 3.)

A hátsó borítója viszont iszonyat nagy fail!

Ugyanis a háromból kettő kép is a Heroes 4-ből van. Elég gáz...

Endure. In enduring, grow strong.

Vissza

Fórumszabályzat