A Heroes V CE kiadás, szerencsére a Heroes II complete változatát adta ajándékba. Tényleg a legjobb, emlékszem, egy időben suli után minden egyes délután jöttünk haza haver/haverokkal és ment a Homm2 hot seat, hihetetlen büszke vagyok rá, hogy nekem is megadatott ezt átélni!
Sőt egyenesen odáig megyek, hogy életem legmeghatározóbb jattékkal kapcsolatos élménye volt kb az az egy év, amikor igen masszívan toltuk ezt a játékot, a másik, mikor középsulis haverommal egy héten suli után átlagosan 3 nap egyenes úton mentünk hozzá PES-elni 
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
